Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Košt mladých vín Šakvice 2016

26.11.2016 13:00 - 2:00

Košt mladých vín ŠakviceKošt mladých vín v Šakvicích se koná tradičně v sobotu před první adventní nedělí. Můžete zde ochutnat vína nejen místní, ale také ze širokého okolí. Každý rok můžete ochutnat přes tři sta vzorků mladých vín. Akce je zahájena posvěcením vína místním panem Farářem. Poté vystoupí děti z folklórního souboru Hanýsek, které nám v krásných krojích předvedou svá vystoupení.

Příjemná a pohostinná atmosféra je zpříjemněna o košt pomazánek. Dýňová, zabijačková, olivová, pivní, játrová nebo česneková – to je jen malý zlomek pestré palety domácích pomazánek, kterých zde sejde vždy přes padesát. Pokud se chcete pochlubit svou pomazánkou a nebo jen akci takto podpořit, můžete přinést pomazánku se jménem a receptem s sebou na košt.

Od 18:00 Vám koštování zpříjemní cimbálová muzika, při níž si budete moci i zazpívat a zatancovat. Součástí této akce je vždy i malý jarmark, kde máte možnost zakoupení různých maličkostí pro radost nebo malé dárky k Vánocům (jedná se o ručně dělané výrobky). Pokud byste měli zájem prezentovat se a přispět do našeho jarmarku, budeme jedině rádi. Každý další výrobek rádi uvítáme!

Pro ty nejmenší zde bude tradičně připraven hrací koutek a Ježíškova výtvarná dílna.

Těší se na Vás!
organizátoři

Podrobnosti

Datum:
26.11.2016
Čas:
13:00 - 2:00
Webová stránka:
http://www.akcevsakvicich.cz/kost-mladych-vin.html

Pořadatel

Akce v Šakvicích z.s.
Telefon:
777 204 451
Email:
akce.sakvice@gmail.com
Webová stránka:
www.akcevsakvicich.cz

Místo konání

Sokolovna Šakvice
Hlavní 53
Šakvice, 691 67 Česká republika
+ Google Mapa