Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Májové otevřené sklepy Nový Šaldorf-Sedlešovice

20.5.2016 20:00 - 22.5.2016 18:00

400Kč

Májové otevřené sklepy Nový Šaldorf-SedlešoviceVážení přátelé Šaldorfských sklepů!

Navštivte v Novém Šaldorfu VÍKEND OTEVŘENÝCH SKLEPŮ ve dnech 20. – 22. května

Pátek 20. května od 19 hodin na podiu u historického lisu

Hudba pod hvězdami – nevině vinný jazzový koncert (vstupné zdarma)

Sobota 21. května od 10 hodin

MÁJOVÉ OTEVŘENÉ SKLEPY s ochutnávkou vín, degustátorskou soutěží o trakař vín a cimbálovými muzikami ve sklepních uličkách.

Neděle 22. května od 15 hodin na podiu u historického lisu

Vystoupení dětských lidových souborů (vstupné zdarma)

Pří páteční Hudbě pod hvězdami se Vám v kulisách šaldorfských vinných sklepů a s šaldorfskými víny představí na podiu u historického lisu od 19 hodin Fojtík klarinety a poté jako hlavní host večera dixieland Jazz Hunters Znojmo. Tímto děkujeme i partnerovi pátečního koncertu, jímž je LIBOR SUCHÝ, autoprodejna.

V sobotu od 10 do 20 hodin pro Vás šaldorfští vinaři otevárají své vinné sklepy při již pátém ročníku Májových otevřených sklepů. Budete moci ochutnat desítky vín 18 vinařů (označeni tabulkou s pořadovým číslem a tablem). K dobré náladě Vám v odpoledním čase zahrají i čtyři cimbálové muziky ve sklepních uličkách a na podiu kyjovská kapela Začalovec. A hlavně se každý účastník Májových otevřených sklepů může účastnit Soutěže o nejlepšího degustátora v rozpoznávání vín jednotlivých odrůd a typických aromat! Odměnou pro vítěze je plný trakař vynikajících šaldorfských vín! 

Za vstupné 400 Kč dostanete v našem Infocentru degustační skleničku, taštičku na skleničku a šaldorfské tolary, degustační kartu, vstup do otevřených sklepů, ochutnávku domácích paštik firmy Sláma, možnost účasti v degustátorské soutěži a 30 šaldorfských tolarů (á 5 Kč) k úhradě za degustované vzorky. Šaldorfské tolary si můžete dokoupit v Infocentru i u jednotlivých vinařů. Upozorňujeme, že naléváme pouze návštěvníkům do skleniček vydávaných v Infocentru!

Jako tradičně bude dění při otevřených sklepech pozorovat živá kravička, jako symbol našeho známkového vína Šaldorfský Kravák – jedinečného Sauvignonu z Kraví hory. V degustační kartě budou uvedeny další informace k doprovodnému programu při Májových otevřených sklepech. I po 20 hodině zůstanou vybrané vinné sklepy otevřeny, kde můžete posedět u vína, ale již za individuální úhradu.

V neděli odpoledne od 15 hodin si můžete na podiu u historického lisu poslechnou vystoupení dětských lidových souborů. Předpokládaný konec vystoupení v 17 hodin.

(Změna ohlášeného programu vyhrazena).

Těšíme se na Vaši návštěvu při Víkendu otevřených sklepů v Novém Šaldorfu!

Spolek ŠALDORFSKÉ SKLEPY

Podrobnosti

Zahájení:
20.5.2016 20:00
Ukončení:
22.5.2016 18:00
Cena:
400Kč
Webová stránka:
http://saldorfske-sklepy.cz/majove-putovani-po-sklepech/

Pořadatel

spolek Šaldorfské sklepy z.s.
Email:
saldorf@modre-sklepy.cz
Webová stránka:
saldorfske-sklepy.cz

Místo konání

Vinné sklepy Nového Šaldorfa
Nový Šaldorf 168
Nový Šaldorf-Sedlešovice, 671 81 Česká republika
+ Google Mapa