Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Z ďůrky do ďůrky aneb Otevřené sklepy Šakvice

4.6.2016 14:00 - 20:00

350Kč

Přijeďte ochutnat atmosféru otevřených sklepů do Šakvic. Na tradiční sklep tu však jen těžko narazíte – těm našim se totiž říká ďůrky a tak i celá akce dostala netradiční název „Z ďůrky do ďůrky“. Je to hlavně kvůli jejich velikostem, proto pozor na hlavu 🙂 .

Již sama velikost sklepů napovídá o komorní atmosféře akce. Všichni příchozí mají možnost podívat se přímo do sklípků, popovídat s místními malovinaři a nasát nezapomenutelnou atmosféru Šakvických otevřených sklepů. Počet otevřených ďůrek je vždy přes deset.

V Šakvicích není žádná sklepní ulička a sklípky jsou rozmístěny po celé obci. Řada z Vás bude proto jistě příjemně překvapena krásným prostředím obce, které si budete moci prohlédnout při přesunu ze sklepa do sklepa.

Doporučujeme si nenechat ujít zahájení ve 13:00 před obecním úřadem. V průběhu celého odpoledne Vás bude provázet svým zpěvem mužácký sbor.

A to nejlepší na konec. Je pro Vás připravena zábava na place za místní sokolovnou s malým koštěm vína a cimbálovou muzikou. Vždy se zde sejdou všichni návštěvníci akce a také většina vinařů…

Co na vás čeká?

13:00 – Zahájení u Obecního úřadu, kde si můžete v průběhu celého dne koupit vstupenky a začít své putování mezi ďůrkami.
Vystoupí: FS Hanýsek a mužáci z Popic. Ti vám svým zpěvem zpříjemní celý den.

19:00 – Uzavírání sklepů a přesun k cimbálce.

20:00 – Beseda u cimbálu s CM Stupava. Na ní budete moci ochutnat vína, která jste odpoledne nestihli nebo si připomenout vzorky, které vám chutnaly nejvíce.

Celodenní vstupné: 350Kč – zahrnuje 25 degustačních lístečků, skleničku, mapu sklepů i vstup na večerní zábavu.
Vstup pouze na zábavu: 50 Kč

Těšíme se na Vás!
organizátoři

Z ďůrky do ďůrky

Podrobnosti

Datum:
4.6.2016
Čas:
14:00 - 20:00
Cena:
350Kč
Webová stránka:
http://www.akcevsakvicich.cz/z-durky-do-durky.html

Pořadatel

Filip Lutzký
Telefon:
728 538 199
Email:
akce.sakvice@gmail.com
Webová stránka:
www.akcevsakvicich.cz

Místo konání

Prodej vstupenek u obecního úřadu Šakvice
Hlavní 12
Šakvice, 691 67 Česká republika
+ Google Mapa