Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Valdštejnské slavnosti vína aneb pohádkové vinobraní – Staré Hrady

16.4.2016 11:00 - 19:00

Tradiční jarní starohradské slavnosti vína za účasti vévody Albrechta z Valdštejna a jeho družiny. Ochutnávky vín, dobová řemesla, vinný jarmark. Vojenská garda, souboje královských mušketýrů a VELKÉ RYTÍŘSKÉ TURNAJE, POHÁDKOVÉ VINOBRANÍ pro děti i dospělé a další zajímavosti.

Na nádvoří hradu a zámku jsou připraveny ochutnávky nejlepších vín ze sklepů českých a moravských vinařů, dobová kuchyně, vinný jarmark, souboje královských mušketýrů, vojenská garda, vinařská klání,  a to vše za účasti mladého pána Albrechta z Valdštejna ve věku jeho deseti let.  Ty nejmenší čeká pohádkové vinobraní, soutěže, hry a zábava s bytostmi ze starohradských pohádek.

NOVINKA – návrat v čase – Vévoda Albrecht z Valdštejna povolal při příležitosti Slavností vína ty nejlepší pohádkové rytíře a bojovníky z časů dávných a minulých. Nejudatnější rytíři ze Starohradských pohádek se před Vašimi zraky utkají ve VELKÝCH POHÁDKOVÝCH RYTÍŘSKÝCH TURNAJÍCH.

Program začíná v 10:00.

Vstupné do areálu se nevybírá. Na místě je možno zakoupit prohlídkové okruhy ( 65,- děti , 85,- studenti a důchodci a 115,- dospělí )
Případně pak vstupenku na VELKÝ RYTÍŘSKÝ TURNAJ.

Valdštejnské slavnosti vína 2016

Podrobnosti

Datum:
16.4.2016
Čas:
11:00 - 19:00
Webová stránka:
http://www.starehrady.cz/zpravodaj-valdstejnske-slavnosti-vina-aneb-pohadkove-vinobrani-detail-314

Pořadatel

Hrad a zámek Staré Hrady
Telefon:
602 302 265
Email:
info@starehrady.cz
Webová stránka:
www.starehrady.cz

Místo konání

Staré Hrady
Staré Hrady 1
Staré Hrady, 507 23 Česká republika
+ Google Mapa