Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

VINAŘSTVÍ ROKU 2017

15.6.2017

Prestižní vinařská soutěž pořádaná Svazem vinařů ČR

Probíhá od: 15. 6. 2017
Probíhá do: 15. 6. 2017
Město: Brno
Místo: Městské divadlo Brno
Typ akce: Soutěž, výstava vín

Slavnostní večer pořadaný u příležitosti vyhlášení výsledků 8. ročníku prestižní vinařské soutěže Vinařství roku, kterou každoročně pořádá Svaz vinařů ČR. Titul se uděluje nejlepšímu vinařství, které svým podnikáním v oboru nadmíru pozitivně vybočuje z řady ostatních vinařství v České republice.

Prestižní vinařskou soutěž o titul Vinařství roku vyhlašuje již tradičně Svaz vinařů ČR společně s Národním vinařským centrem a za významné podpory Vinařského fondu ČR.

V letošním osmém ročníku soutěží vinařství opět ve třech kategoriích (malá, střední a velká vinařství), jejichž pořadí vzejde z několikastupňového posuzování hodnotitelů a poroty složené z odborníků. O hlavním vítězi potom rozhodne veřejnost svými hlasy.
Oceněná vinařství budou vyhlášena na slavnostním galavečeru v Městském divadle v Brně. Veřejnost bude mít možnost ochutnat vína od finalistů ve speciální vinařské zóně v rámci 6. ročníku Špilberk Food Festivalu v Brně.

Na rozdíl od jiných vinařských soutěží v České republice se statut soutěže Vinařství roku zakládá na komplexním posuzování vinařských společností – tedy nejen na základě kvality vyráběného vína, ale také podle toho, jak svým podnikáním přispívají k pozvednutí, rozvoji a modernizaci oboru vinařství. Vítězem se tedy stane vinařství, které produkuje nejlepší vína a současně je nejlépe řízeno.

Podrobnosti

Datum:
15.6.2017

Pořadatel

Martin Půček
Telefon:
606743231
Email:
martin.pucek@svcr.cz
Webová stránka:
www.vinarstviroku.cz

Místo konání

Městské divadlo Brno
Městské divadlo Brno
Brno, Česká republika
+ Google Mapa