Led 17, 2016 / publikoval weskomfort / Žádné komentáře
web

www.slovackagalerievin.cz

telefon

+420 518 307 733

mail

info@slovackagalerievin.cz

mapa

Masarykovo nám. 30/1 (pod radnicí)

697 01 Kyjov

Nabízíme vám strávení příjemných chvil s pohoštěním v autentickém prostředí radničního vinného sklepa kyjovské radnice. Slováckou galerii vín provozuje kyjovská společnost Régio Hotels & Wine, která působí již od roku 1993 v oblasti cestovního ruchu. Protože slovácký region je výrobou vína vyhlášený, tak chceme nejenom turistům představit a umožnit v příjemném prostředí ochutnat a zakoupit kvalitní vína zde vyrobená. Součástí prostor je i sklepní posezení nabízené k pronájmu firmám a skupinám. O vaši pohodu se starají zkušení sommelieři, kteří vám poradí a zodpoví vaše dotazy.

Slovácká galerie vínSlovácká galerie vín sídlí přímo ve sklepních prostorách kyjovské radnice. Tato nejvýznamnější kyjovská historická památka je dominantou Masarykova náměstí. Renesanční radnice byla postavena italskými staviteli v letech 1561–62. Stavba je široká 22 m a výška věže dosahuje 39 m. U hlavního vchodu je umístěn železný loket, který sloužil k přeměřování zboží na místním trhu. Fasáda radnice je vyzdobena psaníčkovým sgrafitem. V budově radnice dnes sídlí městský úřad.

Nabízíme a prezentujeme vína výhradně ze Slovácké vinařské podoblasti

  • 120 výborných vín 18 vinařství ze Slovácké vinařské podoblasti
  • výběr z vítězných vín Galerie rulandských vín ČR
  • pravidelná nabídka vybraných vín z nabídky k degustaci (8 – 10 vín)
  • sudová vína se zaručeným moravským původem
  • degustace pro veřejnost
  • stylový sklep s kompletním zajištěním pro firemní i rodinné akce až pro 45 osob
  • bohatý doplňkový prodej
  • pestrá nabídka sýrů
  • výborná káva

 
Slovácká galerie vín posezení Degustace pro jednotlivce – malá degustace vín Kdykoliv nás navštívíte, můžete ochutnat z výběru 8 – 10 vzorků vín. Bez objednání, bez nutnosti platit za celou láhev. Nabídku pravidelně obměňujeme, ale zachováváme výběr tak, aby šlo vždy o průřez celou galerií.

 
 
Degustace pro skupiny a firmy Degustace ve Slovácké galerii vín pro skupiny a firmy probíhají na základě objednávky předem. Degustaci provádějí naši sommeliéři a doprovázejí ji zajímavým a odborným výkladem o víně dle zájmu a složení skupiny. Počet osob pro 1 sadu degustace je 1-20 osob. Délka degustace je dle individuálního zájmu cca 60 – 120 minut. Degustace je organizována tak, že je vždy otevřena jedna celá láhev vína. Jedna láhev (0,75 l) představuje standardně 15 degustačních skleniček á 0,05 l. Láhev lze rozdělit až pro 20 osob při nižším objemu vzorku na osobu. Zdarma jsou k degustaci poskytovány kousky pečiva ke smazání chuti mezi víny. V případě, že otevřená láhev není zcela zkonzumována, může si ji vzít klient s sebou k další konzumaci.

„Bohu, jenž pomocí svou nám umožnil skončiti, za jeho přispění vzdána buď chvála a čest.“

Z NÁPISU NA PORTÁLU NAD VCHODEM DO KYJOVSKÉ RADNICE