Pro 08, 2014 / publikoval weskomfort / Žádné komentáře

Vinařství Válka

web

www.vinarstvivalka.cz

telefon

+420 547 231 628

mail

info@vinarstvivalka.cz

mapa

Kroužek 428

691 64 Nosislav

Pěstujeme révu na svazích Přírodního parku Výhon, ve vinařské obci Nosislav. Více než 6 ha vinic je umístěno v krásné viniční trati Přední hory, kde vinařstvím budované kamenné meze z místního materiálu pomáhají biologické rozmanitosti. Jako malovýrobci tvoříme víno jako umělecké dílo. Úcta k přírodě a krajině umožní i našim potomkům, aby zůstala úrodná, zdravá a čistá.

Od roku 1991 jsme urazili malý kus dlouhé cesty. Začínali jsme s malým vinohradem na vlastní půdě a sklepem s několika sudy. Postupným vysazováním vinic na vlastní půdě a s využitím mechanizace a pomalým vybavováním sklepa vinařskou technologií jsme se dostali na dnešní úroveň. Dnes Vám můžeme nabídnout osobitá Bio vína, jedinečné odrůdové Bio hroznové želé, Bio mošt a další produkty.

Ochutnejte vína z vinic odkud je krásný výhled

Ochutnejte vína z vinic odkud je krásný výhled na Pálavu a na vinohrady. V období vinobraní prodáváme burčák ve vinařském dvoře, kde můžete současně vidět zpracování hroznů, tedy část procesu výroby vína. Obec Nosislav je spojnicí systému cyklostezek Brno-Vídeň, Velkopavlovické a Brněnské vinařské stezky a cyklostezky Cezava, směřující ke Slavkovu.

S našimi víny se nesetkáte v supermarketech, ale na soutěžích. Menší šarže, které vyrábíme, jsou vždy originálem.