Kvě 25, 2015 / publikoval weskomfort / Žádné komentáře

WINBERG MIKULOV S.R.O.

web

www.winberg.cz

telefon

+420 519 511 455

mail

milan@winberg.cz

mapa

Valtická 841/11

692 01 Mikulov

Firma WINBERG Mikulov s.r.o. byla založena v roce 2000 vinařem a vinohradníkem Antonínem Procházkou, kde uplatnil své dlouholeté zkušenosti z oblasti pěstování a zpracování hroznů v mikroregionu Mikulov.

Trať Pod svatým kopečkemMikulov patří k tradičním vinařským centrům Jižní Moravy. V současné době obhospodařujeme viniční tratě Pod Svatým kopečkem, v rozloze 112 ha. Rozpínají se na úpatí přírodní rezervace Svatý kopeček pod mikulovskou dominantou – bílými vápencovými skalami a Kalvárií, zakončenou poutním kostelem svatého Šebestiána.

WINBERG Mikulov s.r.o.Zeměpisná poloha a klima vápencových svahů Pálavy, které byly budovány především druhohorními vápenci, na mnoha místech překrytými vápnitými sprašemi z poslední doby ledové, ovlivňují nezaměnitelný charakter místních vín. Jsou charakterizována jako vína lehká, svěží, s minerální chutí.

Specializujeme se na výrobu a prodej přívlastkových vín ze sedmnácti odrůd, která jsou konzumenty ceněna pro svou lehkost a svěžest. V nabízeném sortimentu nechybí ani speciality typu ledových a slámových vín.

Přejeme Vám příjemné zážitky s našimi víny.